Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ile przystanków jedziesz, tyle zapłacisz za bilet? Szykuje się rewolucja przy kasownikach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 grudnia 2017 r. o 06:46 Powrót do artykułu
a ja proponuję 10 minutowy za 1 zł :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radna powinna zaproponowac aby cenę biletu uzależnić od ilości mijanych kościołów. 1 kościół = 1 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KM w Lublinie to dno. Jeżeli w niedzielę wracam z pracy godzinę, z Czechowa na Czuby, kiedy nie ma korków, ale autobus jest jeden na godzinę, to mam gdzieś KM. Wybieram samochód i w 15 minut jestem w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko ze posłanka Małgosia nie wie, że we Wrocławiu kontrole biletów odbywają się na wyznaczonych przystankach i liniach. A harmonogramy kontroli są za wczasu dostępne w Internecie oraz Gazecie. Dzięki temu korzystanie z komunikacji jest jeszcze Sprawniejsze. A w Lublinie chodzi o to by jak najchętniej klienci wybierali miesięczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po dokładnej analizie stwierdzam, iż napisał:
Niestety, jest Pan kompletnym idiotą.
 Niestety to Pan jest idiotą i to zaburzonym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"tyle płacisz, ile jedziesz" - podoba mi się :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbieg okoliczności czy zwykłe wyrachowanie, że im bliżej wyborów tym radni PiS chętniej wyskakują z pomysłami pod publiczkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bilet 15-minutowy? W szczycie nawet jednego przystanku można nie przejechać. Płacić za przejechane przystanki? Wszystkie autobusy trzeba będzie wyposażyć w czujniki. Bilety miesięczne z czipami.  Pasażerowie będa napewno zadowoleni, że ZTM ich śledzi gdzie wsiadają i wysiadają. Jakie koszty?Pewnie milionowe i kolejny pretekst do podwyżek cen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to niema zainteresowanych. Ja już dawno planowalam napisać do kogoś wyżej żi eby takie bilety wprowadzili. Nie uśmiecha mi się płacić 3:20 za 4 przystanki, które w czasie braku korków można pokonać w ciągu 6 minut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwiększeniu liczby pasażerów, którzy przesiądą się z własnego auta do autobusu należałoby zacząć od zwiększenia ilości autobusów na każdej linii (nikt nie lubi jeździć zatłoczonymi autobusami, albo czekać na autobus dwie godziny), kolejnym krokiem powinno być obniżanie cen biletów aż do 0zł. W takich przypadkach większość by rozważyła samochód (koszt paliwa, amortyzacji itp.) czy autobus bez kosztów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję by MPK nie sprzedawało biletów zbrodniarzom z KODu i totalnym zdrajcom z PO.Autobusami powinny jezdzić osoby posiadające bilet oraz legitymację PiS,reszta won.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prędzej przydałby się bilet 72 godzinny, lub jakiś weekendowy ważny od piątku do niedzieli. Bardzo wygodna forma dla weekendowych turystów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co kucharka z zawodu wie o komunikacji miejskiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahah -15 min to jadę od Narutowicz przy aptece do pierwszego przystanku prz polibudzie To jakaś masakra naliczanie jak w parabanku niby mało a potem szok. Co za głupota. Wprowadzić bilety po 1 zł kary po 1000 za jego brak a wtedy będzie dobrze. a nie takie durnoty.Żuk już całkiem odjechał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MPK w Lublinie to koszmar mało autobusów więc tłok że nie da się wejść drożyzna w biletach i korki. Bilety powinny być po złotówce..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 zł chyba za stanie 15 min w korku Dziękuję jeden przystanek to przejdę piechotą MPK w Lublinie to koszmar Tłok i drogie bilety Brak biletów weekendowych 2 zł za 15 minut brzmi jak oferta w parabanku. Co za durnota To wprowadza bałagan Zróbcie bilety po 1,50 dla wszystkich a nie jakieś minutowe głupoty Korki w mieście są straszne więc to za stanie opłata a nie za jazdę..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby bilety 15-minutowe miały sens, przydałyby się linie ekspresowe które z oddalonych osiedli dojeżdżają prosto do centrum i innych istotnych punktów w mieście. Żeby to z kolei miało sens, w mieście musi być więcej buspasów. Jeśli komunikacja miejska nie będzie miała ewidentnie wyższego priorytetu niż pozostałe pojazdy, nic z tego nie będzie. Trzeba ludzi zniechęcać do jazdy samochodem poprzez ograniczanie ruchu w centrum i wytyczanie buspasów. A jeśli myśli się o parkingach typu P+R, to bez wyżej wymienionych rzeczy ani rusz. Jaki bowiem zysk będzie mieć kierowca, jeśli zostawi samochód na obrzeżach miasta, a do centrum będzie jechać godzinę? Buspasy, buspasy i linie pospieszne są niezbędne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z samochodu przesiasc sie ma autobus? Hahahah no chyba nie. PiSowska zlodziejko wyku*wiaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1zł za 1 przystanek, to byłoby znacznym obciążeniem dla pasażerów, na przykład jak ktoś jedzie 13 z Kosmowskiej na Dworzec PKP to zapłaciłby ponad 10zł, to byłoby wyolbrzymieniem, ale gdyby cena za przejechanie 1 przystanku wynosiła 10gr to byłoby to optymalne rozwiązanie. Jednak obecne stawki biletowe nie są takie złe, choć wolałbym aby bilet normalny kosztował 3,00 a ulgowy 1,50 i taki stan pozostawił niezmienny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam 20 przystanków z przesiadką. No sorry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...